Radiokomunikacja : Skanery Radiowe : Forum Nasłuchowe

>> RadioScanner.pl - Forum miłośników radiokomunikacji <<
Obecny czas: 16 Lis 2018, 18:58
Całkowity czas spędzony na forum:

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 254 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Książka życzeń i zażaleń.
PostWysłany: 29 Paź 2009, 19:03 
V.I.P.
Awatar użytkownika

QTH Lokator: KO02LG
Skaner/TRX: + antena :-)
Hej!

Kiedys byl watek na temat zmian jakie proponujecie aby z forum korzystalo sie wygodniej.

Zachecam do wpisywania pomyslow, wiekszosc tych zaakceptowanych przez adminow da sie wprowadzic jeszcze przed przenosinami na nowy serwer (dopóki tamten nie bedzie dobrze przetestowany).

Moja propozycja: zrobienie porzadku z bannerami na samym dole strony - nie wiem po co mamy banner klubu Scania oraz jakis forow CB. O ile sie orientuje to w miare "zaprzyjaznione" forum to tylko pmr446.info. Podobnie jest ze znaczkiem "uwaga promieniowanie elektromagnetyczne" (ten niebieski) ktory ostatnio zaczal sie pojawiac na gorze strony.

Profil E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 29 Paź 2009, 19:16 
V.I.P.
SQ6PNO
Awatar użytkownika

QTH Lokator: JO81GQ
Skaner/TRX: ICOM IC-R20 | Kenwood R-600|Ten-Tec Scout 555
Sprzątnijcie na razie baner mojego autorstwa, pracuję nad nową jego wersją, tak, że płakał po tym starym nie będę ;)

Profil E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 29 Paź 2009, 19:41 
V.I.P.
Awatar użytkownika

Usune z dzialu "Ogloszenia" wszystkie wpisy starsze niz z czerwca biezacego roku.

Profil E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 29 Paź 2009, 19:43 
Moderator
SQ5MJF DMR: 2605024
Awatar użytkownika

QTH Lokator: KO01CX
Skaner/TRX: od A - do Z ;)
Wywalenie 2 - 3 linków wiosny nie uczyni. Jeżeli oczywiście na linkowanych stronach są odnośniki do forum. Ważne że wściekle nie mrygają ;-)

Profil E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 29 Paź 2009, 19:51 
V.I.P.
Awatar użytkownika

Z linkami partnerskimi nie ma problemu - tylko czy mamy jakis biznes w promowaniu Avanti czy innych sklepow?

Mam tez propozycje dot. zwiekszenia rozmiaru zamieszczanych plikow do 20 MB (obecnie jest 256kb) - glownie ze wzgledu na obecny dzial Download czy watek "Biblioteka", ktory chce zalozyc w dziale "Krotkofalarstwo i radiokomunikacja". Wiele z umieszczanych na forum plikow to sa trudnodostepne rzeczy (tez mam do umieszczenia kilka bardzo rzadkich acz merytorycznie swietnych plikow) a wrzucanie ich na rozne konta na necie czy radpishara skutkuje tym, ze po jakims czasie nieaktywnosci sa usuwane i mamy jedynie zbior niedziajacych linkow. Na chwile obecna forum zajmuje jedynie ok. 100 MB wiec znaczaco nie obciazymy konta. Zwlaszcza majac na oku co ludzie wrzucaja.

Profil E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 29 Paź 2009, 21:13 
Przydałaby się ortograficzno-gramatyczna poprawa niektórych opisów działów. Mam na myśli pousuwanie błędnych spacji sprzed znaków zapytania, wykrzykników itp, oraz poprawę takich rzeczy jak na przykład:

Cytuj:
cb radio, pmr446

Na:

Cytuj:
CB Radio, PMR 446

Temat postu:
PostWysłany: 29 Paź 2009, 22:09 
Dzięki, od razu lepiej. A myślałem, że zostanę skrytykowany za czepianie się nieistotnych szczegółów. :->

Temat postu:
PostWysłany: 29 Paź 2009, 22:26 
To ja proponuję w tytule tego tematu wstawić "ż" zamiast "z" bo głupio się czyta "zazalen", no i "ń".

Temat postu:
PostWysłany: 30 Paź 2009, 18:30 
V.I.P.
Awatar użytkownika

Mam pytanie co sadzicie o pomysle polaczenia grup "Krotkofalarstwo i Radiokomunikacja" oraz "Komunikacja Radiowa". Merytorycznie calkowicie sie dubluja. Mozna wszystkie tematy umiescic pod "Krotkofalarstwo i Radiokomunikacja".

Profil E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 30 Paź 2009, 19:13 
V.I.P.
Awatar użytkownika

Czy ja wiem, az tak duzo z tego krotkofalarstwa chyba nie mamy zeby robic osobny temat. Zwlaszcza, ze duzo zagadnien krotkofalarskich mocno zahacza tez o inne pasma (np. watki o piratach radiowych czy propagacjach).

Profil E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 30 Paź 2009, 21:07 
V.I.P.
Awatar użytkownika

Pozmienialem. Mozna tez zrobic czystke w poprzyklejanych watkach i watkach "globalnych" - wiekszosc z nich juz umarla smiercia naturalna (np. konto czy prosba o wsparcie - skoro na chwile obecna nic nie zbieramy).

Profil E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 31 Paź 2009, 00:34 
Z racji że jestem modem i takie moje obowiązki zrobiłem porządek w Airbandzie, poleciało kilka niepotrzebnych tematów oraz postów. Prośba do adminów o usunięcie tematu http://radioscanner.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0 ponieważ ja nie mogę a temat chyba nie na miejscu...

Temat postu:
PostWysłany: 02 Lis 2009, 15:02 
V.I.P.
Awatar użytkownika

A ja mam propozycje dot. stworzenia nowego dzialu "Transmisje Cyfrowe" do ktorego bedzie mozna przeniesc watek dot. terminali taxi, syren PSP, dekodowanie transmisji cyfrowych na KF, itp, itd. Niewatpliwie pozwoli to na utrzymanie porzadku tu i owdzie :-).

Profil E-mail  

Temat postu:
PostWysłany: 05 Lis 2009, 16:04 
Witam,

Składam następujący postulat:

- Dodanie do typów możliwych załączników plików PDF

Pozdrawiam,

Temat postu:
PostWysłany: 05 Lis 2009, 23:56 
Witam,

Proponuje uporządkowanie grup użytkowników na forum:
a) likwidacja grupy $ModTeam - moderatorzy i tak są kolorowani "na zielono", to nie ma potrzeby ich dodatkowo wyróżniac,
b) grupa SuperUser obejmuje osoby, które posiadają pewną wiedzę i wkład w zawartość merytoryczną forum,
c) grupa VIP - jak wskazuje opis grupy,
d) grupy RadioScanner Klub i Ladies są grupami honorowymi

Pozdrawiam,

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 254 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników