Radiokomunikacja : Skanery Radiowe : Forum Nasłuchowe

>> RadioScanner.pl - Forum miłośników radiokomunikacji <<
Obecny czas: 28 Mar 2020, 21:53
Całkowity czas spędzony na forum:

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Książka życzeń i zażaleń.
PostWysłany: 20 Sty 2012, 12:00 
Moderator
SQ5MJF DMR: 2605024
Awatar użytkownika

QTH Lokator: KO01CX
Skaner/TRX: od A - do Z ;)
Bo może trzeba wskazać tą funkcjonalność za pomocą obrazka --> Image

Profil E-mail  

PostWysłany: 20 Sty 2012, 12:32 
User
Awatar użytkownika

^cypis^ napisał(a):
W związku z powtarzającą się na masową skalę nieumiejętnością korzystania z funkcji PW, szczególnie w dziale ogłoszenia (przykładów ostatnio na pęczki), proszę wyższych rangą P.T. Adminów o wyłączenie tejże funkcjonalności.

Nie wylewaj dziecka z kąpielą. To, że ktoś nie umie z tego korzystać, nie oznacza, że trzeba wyłączyć wszystkim. Akurat w dziale ogłoszenia publikacja na forum zamiast PW nie jest chyba wielkim grzechem, miejsca zabiera tyle samo, a nawet mniej, bo ewentualni chętni mogą się czegoś dowiedzieć od razu, zamiast hurtem pisać do autora w tej samej kwestii.
Jeżeli archiwum PW zbyt mocno puchnie, to można wprowadzić limit czasowy trzymania wiadomości.

PostWysłany: 20 Sty 2012, 13:14 
farmer
wredny syn Rumcajsa
Awatar użytkownika

Skaner/TRX: Miałem, mam, mieć będę!
Napisałem to nie po to, by wzbudzać dyskusję na temat wyłączenia funkcji PW, tylko dlatego, że na jedno ogłoszenie pojawia się ileś tam pytań, czy wciąż aktualne. Tłuczemy z majkim, że są PW w komentarzach, ale skutku żadnego. Jest trochę ogłoszeń, gdzie klient rejestruje się tylko po to, by wystawić sprzęt i później go już nie widać. Nie śledzi, nie interesuje się, bo dał w milionie miejsc. PW przynajmniej daje znak na maila.
M.in.:
viewtopic.php?f=14&t=5344
viewtopic.php?f=14&t=5065
viewtopic.php?f=14&t=5294
Chodzi o pomyślunek. Tylko.
S pozdravom!

Bo łączność powinna być pewna...

Profil E-mail  

PostWysłany: 20 Sty 2012, 13:26 
V.I.P.
Awatar użytkownika

QTH Lokator: KO02LG
Skaner/TRX: + antena :-)
Po prostu kasować bez ostrzeżenia i już.

Profil E-mail  

PostWysłany: 20 Sty 2012, 13:36 
V.I.P.
SQ4KOV
Awatar użytkownika

QTH Lokator: JO93XQ
Skaner/TRX: Wouxun KG-UVD1P, Tecsun PL-660, Icom IC-R20
A jest opcja żeby tematy zakładane dziale ogłoszenia od razu same się zamykały?

Profil E-mail  

PostWysłany: 20 Sty 2012, 14:37 
V.I.P.
Awatar użytkownika

^cypis^ napisał(a):
W związku z powtarzającą się na masową skalę nieumiejętnością korzystania z funkcji PW, szczególnie w dziale ogłoszenia (przykładów ostatnio na pęczki), proszę wyższych rangą P.T. Adminów o wyłączenie tejże funkcjonalności.

Co będzie jeśli przykładowo za dwa dni będę chciał Cię o coś zapytać? Przyjmijmy, że nie posiadam ani Twojego numeru, ani Twojego e-maila, ani Twojego GG czy Skype. Poza tym nawet po uzyskaniu Twoich danych nie chcę żebyś znał moje. *

* czysto teoretycznie tak napisałem i oczywiście mogę się tym z Tobą wymienić, ale z Użytkownikiem mającym 0 postów nie zrobię tego.

PostWysłany: 20 Sty 2012, 15:28 
farmer
wredny syn Rumcajsa
Awatar użytkownika

Skaner/TRX: Miałem, mam, mieć będę!
mantoch, czytaj:
^cypis^ napisał(a):
Napisałem to nie po to, by wzbudzać dyskusję na temat wyłączenia funkcji PW, tylko dlatego, że na jedno ogłoszenie pojawia się ileś tam pytań, czy wciąż aktualne. Tłuczemy z majkim, że są PW w komentarzach, ale skutku żadnego. Jest trochę ogłoszeń, gdzie klient rejestruje się tylko po to, by wystawić sprzęt i później go już nie widać. Nie śledzi, nie interesuje się, bo dał w milionie miejsc. PW przynajmniej daje znak na maila.
M.in.:
viewtopic.php?f=14&t=5344
viewtopic.php?f=14&t=5065
viewtopic.php?f=14&t=5294
Chodzi o pomyślunek. Tylko.
S pozdravom!

Bo łączność powinna być pewna...

Profil E-mail  

PostWysłany: 20 Sty 2012, 15:51 
Moderator
SQ5MJF DMR: 2605024
Awatar użytkownika

QTH Lokator: KO01CX
Skaner/TRX: od A - do Z ;)
Niektórzy też najzwyczajniej olewają PW i stąd część problemów. Zasadniczo olewam i ja PW z elektrody. Dziś się przełamałem i odpowiedziałem gościowi który ma problem z kablowym modemem motoroli. Teraz zaczną pewnie pytać o garnki i sztućce.

Profil E-mail  

PostWysłany: 20 Sty 2012, 21:09 
V.I.P.
SQ9MLP

A ja się pytam: Jak żyć bez PW? :-)

Profil E-mail  

PostWysłany: 20 Sty 2012, 21:31 
V.I.P.
VeryImportantPerson

Jak by nie patrzeć wkońcu informacja poufna :-D

PostWysłany: 14 Wrz 2012, 10:29 
User
Awatar użytkownika

QTH Lokator: JO82GM
Skaner/TRX: Icom IC-R6
Czasem przeglądając forum mam wrażenie, że w niektórych tematach wykasowano po kilka postów (np: viewtopic.php?f=9&t=794&hilit=Edacs -brak piątego postu w temacie- chyba, że kolega Rysio gada sam ze sobą :-/ )
Czy przyczyną tego jest opisana poniżej sytuacja?

testowy napisał(a):
Szkoda czasu na szersze wyjaśnienia. Dla zdecydowanej większości Użytkowników "incydent" nie odbije się żadnym echem. Pożegnaliśmy jednego z założycieli Forum, administratora "neo", który na propozycję nadania mu nowej rangi zareagował wręcz psychopatycznie-kasując konta pozostałych adminów. Od dawien dawna było wiadomo, że wspomniany Kolega nic na Forum nie robi poza "czerwienieniem się" na stronie głównej i doglądaniem co jakiś czas czy Forum jeszcze żyje. Grono administratorów uznało, że bardziej do charakteru jego aktywności, będzie pasować ranga "założyciel". Facet poczuł się urażony, najwyraźniej przeceniając swe zasługi i chciał wykosić wszystkich zagrażających mu administratorów. Rykoszetem oberwało się też "koszykowi". Za kilka dni, czyli po powrocie "rogala" z wakacji wszystko powinno wrócić do normy. Musimy odtworzyć konta z poziomu plików serwera.
Nikt nie bagatelizował zasług "neo", przez pierwsze miesiące istnienia "radioscannera" starał się wraz z "koszykiem" rozkręcić to Forum, potem się odizolował, a swą aktywność skupił na krytyce działań pozostałych administratorów i pisaniu krótkich notek dla Portalu. Do ostatniej chwili nie mógł zrozumieć, że ranga "Administrator" mocno rozmija się z tym co dla Forum obecnie robi. Przypomnę, że w ciągu półtora roku wprowadzono znaczące reformy oraz przeniesiono radioscaner.pl na nowy, lepszy serwer. Neo nawet nie czuł potrzeby by udzielać się w tematach, w których dyskutowaliśmy nad wszelkimi zmianami.
Dwa dni temu nikomu do głowy by nie przyszło, by pozbyć się Kolegi z grona zarządu, jednak skoro wykazał się skrajnym brakiem odpowiedzialności i bez skrupułów wykasował konta, to przynajmniej ja nie zamierzam z nim współpracować.

M-rock90

To konto zostało udostępnione wszystkim obecnym adminom. Chwilowo będziemy wspólnie z niego korzystać, podpisując wypowiedzi swoim nickiem.

Profil E-mail  

PostWysłany: 14 Wrz 2012, 10:40 
V.I.P.

QTH Lokator: JO81MC
Skaner/TRX: IC-RX7, RS PRO-84, VX-7R, DE1103, RTL-SDR
Nie, po tamtym incydencie wszystko przywrócono do stanu pierwotnego. Luki w wątkach pojawiły się po tym, jak swego czasu dwóch bardzo aktywnych użytkowników Forum postanowiło z niego odejść, kasując przy tym wszystkie swoje posty, czyli więcej niż co dziesiąty z całości. No i taki jest efekt.

Profil E-mail  

PostWysłany: 13 Paź 2012, 23:42 
Witeczka.
Nie wiem, czy dobry dział (jeśli nie, to proszę modów o przeniesienie ;-) )
Sprawa dotyczy edycji podpisu w zarządzaniu profilem. A mianowicie w momencie, gdy chciałbym wspomniany podpis edytować, pojawia mi się komunikat "Nie masz uprawnień do zdefiniowania podpisu". Sytuacja normalna u wszystkich userów, czy tylko u mnie cosik nie tak?

Marcin

Temat postu: Re: Edycja podpisu
PostWysłany: 14 Paź 2012, 01:38 
V.I.P.

QTH Lokator: JO81MC
Skaner/TRX: IC-RX7, RS PRO-84, VX-7R, DE1103, RTL-SDR
Mam to samo.

EDIT: O, i widzę, że mój podpis w ogóle zniknął :-?

Profil E-mail  

Temat postu: Re: Edycja podpisu.
PostWysłany: 14 Paź 2012, 02:19 
V.I.P.
SQ5SDM, DMR: 2605064
Awatar użytkownika

QTH Lokator: KO02MG
Skaner/TRX: InterCity - Radiowy5 ;-)
...
Pewnie chodzi o kryptoreklamę swoich usług itp.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników