Radiokomunikacja : Skanery Radiowe : Forum Nasłuchowe

>> RadioScanner.pl - Forum miłośników radiokomunikacji <<
Obecny czas: 26 Wrz 2018, 05:07
Całkowity czas spędzony na forum:

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ważna informacja.
PostWysłany: 15 Wrz 2011, 11:37 
V.I.P.
Awatar użytkownika

QTH Lokator: KO02LG
Skaner/TRX: + antena :-)
Oj wyluzujcie ludzie - strasznie żal, że wykasowali posty, ale mimo wszystko nikt im za działalność na forum nie płacił i mieli prawo. Sam wiele razy działając "charytatywnie" zabrałem swoje zabawki i zmieniłem piaskownicę ale trudno to przekładać na działalność biznesową i zaufanie do partnerów handlowych czy pracownika.

Profil E-mail  

PostWysłany: 15 Wrz 2011, 11:50 
rogal napisał(a):
Oj wyluzujcie ludzie - strasznie żal, że wykasowali posty, ale mimo wszystko nikt im za działalność na forum nie płacił i mieli prawo. Sam wiele razy działając "charytatywnie" zabrałem swoje zabawki i zmieniłem piaskownicę ale trudno to przekładać na działalność biznesową i zaufanie do partnerów handlowych czy pracownika.

Chcesz powiedzieć iż bez żadnego powodu, bez pożegnania, żadnego wyjaśnienia, nagle 2 bardzo aktywnych użytkowników po prostu wykasowało swoje psoty i odeszło? Prawdopodobieństwo jak 5 w totku, zdarza się ale ja jeszcze nigdy piątki nie wygrałem...

Tym bardziej iż to były bardzo pomocne i znane osoby..... a tajemnicę podsyca jeszcze brak chęci powiedzenia użytkownikom portalu dlaczego tak się stało..... bo nie wierzę iż admini nie wiedzą.......

PostWysłany: 15 Wrz 2011, 11:57 
Moderator
SQ5MJF DMR: 2605024
Awatar użytkownika

QTH Lokator: KO01CX
Skaner/TRX: od A - do Z ;)
mpbc napisał(a):
Chcesz powiedzieć iż bez żadnego powodu, bez pożegnania, żadnego wyjaśnienia, nagle 2 bardzo aktywnych użytkowników po prostu wykasowało swoje psoty i odeszło?

Nawet trzech. Zadziałało na zasadzie piramidy...

Profil E-mail  

PostWysłany: 15 Wrz 2011, 12:01 
V.I.P.
SQ5SDM, DMR: 2605064
Awatar użytkownika

QTH Lokator: KO02MG
Skaner/TRX: InterCity - Radiowy5 ;-)
...
Kilkukrotnie obaj użytkownicy podchodzili do odejścia z forum, ale ciągle posiadając konto na forum (po krótkiej chwili przerwy) powracali. Nie posiadam wiedzy czy jakaś "osoba trzecia" miała wpływ na ich powrót na forum. Podejrzewam że tym razem postanowili (oczywiście każdy z osobna) aby nie mieć do czego wracać - spalić za sobą most.

I tym, niekoniecznie optymistycznym akcentem kończymy wywody nt. odejścia chłopaków. Dziękujemy im za wsparcie i dotychczasowy wkład! Może kiedyś wrócą, jak zechcą ;-) sq9jti

Profil E-mail  

PostWysłany: 18 Sty 2014, 18:12 
User

QTH Lokator: KO02MF
Jak niektórzy zapewne zauważyli, mam dwóch nowych moderatorów.
Są to koledzy RWS oraz KKL

PostWysłany: 03 Mar 2015, 19:24 
User

W przypadku nie akceptacji postu, zawsze na końcu podpisuje się moderator. Proszę konkretnie do niego wnosić wszelkie zapytania, prośby, żale i pogróżki.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników